Zespół

  • Agnieszka Nadratowska (kontakt: anadratowska@opitu.pl) – Kierownik Poradni Leczenia Uzależnień, Zastępca Dyrektora OPiTU, psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Anna Kleczewska (kontakt: akleczewska@opitu.pl) – pedagog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, psychotraumatolog w procesie certyfikacji
  • Agnieszka Pilecka (kontakt: apilecka@opitu.pl) – pedagog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Anita Powała (kontakt: apowala@opitu.pl)  pedagog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, psychotraumatolog w procesie certyfikacji
  • Martyna Urbańska (kontakt: murbanska@opitu.pl) – pedagog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Małgorzata Czapiewska (kontakt: mwojciechowska@opitu.pl) – psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, psychoterapeuta systemowy w trakcie procesu certyfikacji
  • Julia Siwicka (kontakt: jsiwicka@opitu.pl) – psycholog, psychoterapeuta uzależnień w trakcie certyfikacji
  • Natalia Paderewska (kontakt: npaderewska@opitu.pl) – certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Joanna Żuk (kontakt: jzuk@opitu.pl) – pedagog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Klaudia Słowikowska (kontakt: kslowikowska@opitu.pl) – certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Joanna Olter-Głuszek (kontakt: jolter@opitu.pl) – psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Alicja Buraczewska (kontakt: aburaczewska@opitu.pl) – pedagog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień
  • Grzegorz Dziedzic (kontakt: gdziedzic@opitu.pl) – pedagog, specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji

Rejestracja

  • Alicja Stępień
    rejestratorka
  • Ewa Maćkowiak – Miszke
    rejestratorka

Rejestracja jest pierwszym kontaktem osoby uzależnionej lub jej bliskich z naszą placówką. Dzięki wysokiemu standardowi usług (potwierdzonemu certyfikatem ISO) nasze rejestratorki oferują indywidualne podejście do każdego pacjenta pełne zrozumienia i profesjonalizmu.