Zespół

  • Maciej Daukszewicz (kontakt: mdaukszewicz@opitu.pl) – psycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień
  • Anna Kleczewska (kontakt: akleczewska@opitu.pl) – pedagog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, psychotraumatolog w procesie certyfikacji
  • Agnieszka Nadratowska (kontakt: anadratowska@opitu.pl) – Kierownik Poradni Leczenia Uzależnień, Zastępca Dyrektora OPiTU,
    psycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień
  • Agnieszka Pilecka (kontakt: apilecka@opitu.pl) – pedagog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień
  • Anita Powała (kontakt: apowala@opitu.pl)  pedagog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, psychotraumatolog w procesie certyfikacji
  • Martyna Urbańska (kontakt: murbanska@opitu.pl) – pedagog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień
  • Małgorzata Wojciechowska (kontakt: mwojciechowska@opitu.pl) – psycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta systemowy w trakcie procesu certyfikacji

Osoby współpracujące z placówką

  • Joanna Olter-Głuszek (kontakt: jolter@opitu.pl)
    psycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień
  • Patrycja Faliszek (kontakt: pfaliszek@opitu.pl)
    pedagog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień

Rejestracja

  • Alicja Stępień
    rejestratorka
  • Ewa Maćkowiak – Miszke
    rejestratorka

Rejestracja jest pierwszym kontaktem osoby uzależnionej lub jej bliskich z naszą placówką. Dzięki wysokiemu standardowi usług (potwierdzonemu certyfikatem ISO) nasze rejestratorki oferują indywidualne podejście do każdego pacjenta pełne zrozumienia i profesjonalizmu.