Zespół

  • Agnieszka Krupa (kontakt: akrupa@opitu.pl) – Kierownik Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
    mgr pedagogiki ze specjalizacją pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją, psychoterapeuta psychodynamiczny w trakcie procesu certyfikacji, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Robert Brylski (kontakt: rbrylski@opitu.pl)
    mgr psychologii z przygotowaniem pedagogicznym, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Joanna Cichowlas  – psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo – behawioralnym
  • Piotr Szypiorowski (kontakt: pszypiorowski@opitu.pl) – Kierownik Dziennego Oddziału
    mgr pedagogiki resocjalizacyjnej, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Izabela Haniewicz-Pawłowicka (kontakt: ihaniewicz@opitu.pl)
    psychoterapeuta pschoanalityczny w trakcie procesu certyfikacji, specjalista psychoterapii uzależnień
  • Monika Topolska (kontakt: mtopolska@opitu.pl)
    psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień.
  • Aleksandra Werner (kontakt: awerner@opitu.pl)
    mgr pedagogiki ze specjalizacją pedagogika społeczna, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień.
  • Jarosław Wesołowski (kontakt: jwesolowski@opitu.pl)
    licencjat z pedagogiki resocjalizacyjnej, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Agnieszka Kopczyńska-Stawicka 
    lekarz specjalista psychiatra

Osoby współpracujące z placówką:

  • Jadwiga Elżbieta Łęcka
    certyfikowany instruktor terapii uzależnień, certyfikowany specjalista ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie
  • Joanna Paras – Strycel
    psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Magdalena Zmuda-Trzebiatowska
    mgr socjologii, psychoterapeuta psychoanalityczny w trakcie certyfikacji
  • Hanna Jaszczyk (kontakt: hjaszczyk@opitu.pl)
    psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Aneta Kołodziejczyk (kontakt: akolodziejczyk@opitu.pl)
    pedagog, specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji
  • Ewelina Kubera (kontakt: ekubera@opitu.pl)
    psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji
  • Paweł Seroka
    mgr pedagogiki ze specjalizacją resocjalizacja, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień
  • Aleksandra Mróz-Wykusz (kontakt: amroz@opitu.pl) 
    psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień

Rejestracja

  • Grażyna Janiszewska
    rejestratorka
  • Małgorzata Piepke
    rejestratorka

Rejestracja jest pierwszym kontaktem osoby uzależnionej lub jej bliskich z naszą placówką. Dzięki wysokiemu standardowi usług (potwierdzonemu certyfikatem ISO) nasze rejestratorki oferują indywidualne podejście do każdego pacjenta pełne zrozumienia i profesjonalizmu.