Zespół

    • lek. Katarzyna Wiśniewska 
      dyrektor ośrodka, lekarz medycyny pracy, specjalista psychoterapii uzależnień.
    • Joanna Cichowlas  – psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, specjalista psychoterapii uzależnień, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo – behawioralnym.
    • Dorota Damps (kontakt: ddamps@opitu.pl
      psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji.
    • Izabela Haniewicz-Pawłowicka (kontakt: ihaniewicz@opitu.pl)
      psychoterapeuta pschoanalityczny w trakcie procesu certyfikacji, specjalista psychoterapii uzależnień.
    • Hanna Jaszczyk (kontakt: hjaszczyk@opitu.pl)
      psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień.
    • Adrianna Jaworska (kontakt: ajaworska@opitu.pl)
      specjalista zdrowia publicznego, specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji
    • Aneta Kołodziejczyk (kontakt: akolodziejczyk@opitu.pl)
      pedagog, specjalista psychoterapii uzależnień.
    • Agnieszka Kopczyńska-Stawicka 
      lekarz specjalista psychiatra
    • Ewa Kremplewska (kontakt: ekremplewska@opitu.pl)
      psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w procesie certyfikacji, specjalista psychoterapii uzależnień.
    • Arleta Kruszyńska (kontakt: akruszynska@opitu.pl
      psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień.
    • Ewelina Kubera (kontakt: ekubera@opitu.pl)
      psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji.
    • Aleksandra Mróz-Wykusz (kontakt: amroz@opitu.pl
      psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień.
    • Piotr Szypiorowski (kontakt: pszypiorowski@opitu.pl)
      Kierownik Dziennego Oddziału oraz Kierownik Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
      mgr pedagogiki resocjalizacyjnej, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień.
    • Monika Topolska (kontakt: mtopolska@opitu.pl)
      psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny w procesie certyfikacji, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień.
    • Aleksandra Werner (kontakt: awerner@opitu.pl)
      mgr pedagogiki ze specjalizacją pedagogika społeczna, specjalista psychoterapii uzależnień.
    • Jarosław Wesołowski (kontakt: jwesolowski@opitu.pl)
      psychotraumatolog w procesie certyfikacji, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień.

Rejestracja

  • Małgorzata Piepke
    rejestratorka
  • Ewa Lietzau
    rejestratorka

Rejestracja jest pierwszym kontaktem osoby uzależnionej lub jej bliskich z naszą placówką. Dzięki wysokiemu standardowi usług (potwierdzonemu certyfikatem ISO) nasze rejestratorki oferują indywidualne podejście do każdego pacjenta pełne zrozumienia i profesjonalizmu.