Ogłoszenie o konkursie ofert z dnia 13.09.2021r. na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie prowadzenia terapii indywidualnej oraz terapii grupowej dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych i/lub uzależnionych behawioralnie oraz członków ich rodzin w Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień.

ogłoszenie

warunki szczegółowe konkursu

 

Ogłoszenie o konkursie ofert z dnia 13.09.2021r. na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie prowadzenia psychoterapii indywidualnej  i/lub grupowej, w wymiarze 9 godzin tygodniowo, w tym dokończenie procesów terapeutycznych pacjentów będących w terapii, w Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia, dla pacjentów Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień.

ogłoszenie

warunki szczegółowe konkursu

 

Ogłoszenie o konkursie ofert z dnia 13.09.2021r. na wykonywanie świadczeń zdrowotnych, w wymiarze 28 godzin tygodniowo, w zakresie prowadzenia psychoterapii w Dziennym Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu dla pacjentów Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień oraz 1,75 godziny trzy razy w miesiącu udział w zebraniu kadry terapeutycznej, w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2022r.

ogłoszenie

warunki szczegółowe konkursu

 

Miejsce składania ofert:

Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień

ul. Reja 2A, 81-441 Gdynia, pok. numer 10

« Powrót