Konkurs ofert na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie prowadzenia psychoterapii indywidualnej  i/lub grupowej, w wymiarze 18 godzin tygodniowo, w Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia, dla pacjentów Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień pani Aneta Kołodziejczyk prowadząca działalność gospodarczą Aneta Kołodziejczyk z siedzibą w Zblewie 83-210, ul. Białachowska 8.

 

Konkurs ofert na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie prowadzenia psychoterapii indywidualnej  i/lub grupowej, w wymiarze 14 godzin tygodniowo, w Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia, dla pacjentów Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień wygrała pani Małgorzata Labuda,  ul. Nauczycielska 16B/14, Gdynia.

 

Konkurs ofert na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie prowadzenia psychoterapii w Dziennym Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu (w wymiarze 16,5 godziny tygodniowo), dla pacjentów Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień wygrała pani Małgorzata Labuda,  ul. Nauczycielska 16B/14, Gdynia.

 

Konkurs ofert na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie prowadzenia grupy terapeutycznej „Grupa rozwoju i zapobiegania nawrotom” dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych i/lub uzależnionych behawioralnie w Poradni Leczenia Uzależnień dla pacjentów Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień wygrała pani Natalia Paderewska, ul. Nieborowska 33/2, Gdańsk. 

 

Konkurs ofert na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie prowadzenia terapii indywidualnej i/lub grupowej dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych i/lub uzależnionych behawioralnie oraz członków ich rodzin, w wymiarze 11 godzin tygodniowo, w Poradni Leczenia Uzależnień dla pacjentów Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień wygrała pani Agnieszka Pilecka,  ul. Jabłoniowa 19A/8  80-175 Gdańsk.

 

« Powrót