Zespół

Agnieszka Nadratowska – Zastępca Dyrektora, psycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień

Anna Rejkowska–Olszewska – Kierownik Działu Profilaktyki OPiTU- pedagożka, psychoterapeutka, ukończyła studium terapii depresji i inne dłuższe formy szkoleniowe w zakresie ochrony zdrowia. Posiada wieloletnie doświadczenie szkoleniowe. Certyfikowana realizatorka programów rekomendowanych przez IPIN, PARPA i KBPN. Od 20 lat pracuje w obszarze promocji zdrowia, profilaktyki i terapii uzależnień.

Piotr Prósinowski – doktora nauk społecznych – specjalista ds. profilaktyki – pedagog, autor artykułów naukowych dotyczących kultury cyfrowej ze szczególnym uwzględnieniem gier wideo, współautor książki “Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo”. Do jego zainteresowań zaliczają się także literatura dziecięca i młodzieżowa, jak i wykorzystanie dramy w zajęciach z młodzieżą

Marta Kamińska – specjalista ds. profilaktyki, Mediator, Instruktor Terapii Uzależnień, realizatorka programu Fred Goes Net. Posiada doświadczenie zawodowe w pracy z osobami w kryzysie psychicznym oraz z niepełnosprawnością intelektualną.

Agata Szpuła – specjalistka ds. profilaktyki uzależnień, psycholog z doświadczeniem w pracy z młodzieżą w kryzysach psychicznych. W jej zainteresowania wpisują się praca systemowa z rodziną oraz ekologia.

Bartosz Łapa – specjalista ds. profilaktyki, psycholog, pedagog, mediator, realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Posiada doświadczenie zawodowe w pracy z osobami w kryzysie psychicznym oraz z niepełnosprawnością intelektualną.

Ewa Wiśniewska – specjalista ds. profilaktyki – psycholog, psychoterapeuta systemowy rodzin w trakcie procesu certyfikacji, mediator. Realizator rekomendowanego programu “Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, również części dla nastolatków oraz “Rodzeństwo bez rywalizacji”. Doświadczenie profilaktyczne zdobywała pracując w Gdańskim Centrum Profilaktyki Uzależnień.