Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień poszukuje kandydatek/ kandydatów do wykonywania świadczeń zdrowotnych w zakresie psychiatrii na rzecz Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni w 2022 i 2023 roku.

Wymagania: lekarz specjalista psychiatrii lub lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii (który zrealizował co najmniej 2 lata programu specjalizacji).

Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu.

Czas realizacji: do dnia 31 grudnia 2023 roku – w wymiarze 5 godzin  tygodniowo (świadczenia realizowane w Poradni Terapii Uzależnia od Alkoholu i Współuzależnienia, Gdynia, ul. Reja 2a).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich ofert na adres:  opitu@opitu.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

« Powrót