Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień we współpracy z Wydziałem Edukacji UM Gdyni zaprasza nauczycieli – wychowawców na BEZPŁATNE szkolenie dla osób, które chcą być realizatorami rekomendowanego programu profilaktycznego „Trzy koła”

 

Program „Trzy koła” jest szkolnym programem profilaktyki uzależnień  na poziomie profilaktyki uniwersalnej, adresowanym do uczniów szkół podstawowych. Zajęcia są wplecione w rutynową pracę nauczyciela: lekcje i kwadranse wychowawcze, migawkowe kontakty na korytarzu, lekcje z niektórych przedmiotów, wycieczki, imprezy, akcje klasowe i szkolne, spotkania z rodzicami.

Szkolenie odbędzie się w dniu 25 listopada 2017 r. (sobota) w godz. 9.00 – 17.00 w Pomorskim Parku Naukowo- Technologicznym przy ul. Aleja Zwycięstwa 96/98 w Gdyni w sali piaskowej (budynek II).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej (TUTAJ)  i przysłanie na adres: profilaktyka@opitu.pl do 17 października 2017 r. W razie pytań prosimy o kontakt tel: 537 137 217.

« Powrót